Yazmak...

Az önce eve geldim.. Güzel bir akşamdan sonra önce evde beni kapıda karşılayan 'bıcırık', yani 13 yıldır bizimle yaşayan kedimizle ilgilendim...;))  Böle uzun süre evde yanlız kaldıgı zamanlarda ilk iş eve kim gelirse onunla ilgilenmeli... ;))

 

Aslında planım biraz maillerime, arkadaşlarımın bloglarına göz atıp tabiki bu arada da ne atıştırabilirim diye düşünüp, o sırada tv de neler var diye bakıp yatmaktı... Tam bilgisayarımı kapatacaktım ki elim gitmedi... Yarım kalan kitabım bu sıralar hep aklımda... İçimden hemen birşeyler yazma dürtüsüyle hemen yazmaya başladım... Bu tip yazıları çok seviyorum ben... Öle anlık gelişiyor ve yüreğimden geliyor yazdıklarım...

 

Annemleri iki gün önce uğurladım..;)) Yazlığa...;))  Özgürlük günlerim anlayacagınız... ;)) Öle pek ciddi bir durum yok, ama evde istediğin gibi müzik dinlemek, istersen işleri ölece bırakıp çıkıp gitme özgürlüğü... Birde arkadaşlarım daha rahat, istedikleri saatte gelebilecekler...  Onlar istedikleri gibi davranacak, annemin şaşkın bakışları olmadan ki ben niye sürekli yiyin, için diye ikram yapmıyorum biraz şaşırıyordu annem, her seferinde ben 'onlar isterse alır, ısrar etme anne' dediğimden...  Hepsi bu...;)) 

 

Her yaz annemler 3 ay kadar olmasalarda evde bu kez farklı... Her yaz onlar gidince ben onlardan açık kalan boşluğu mutlaka birilerine tutunarak doldururdum... Bu kez bir boşluk yok... ;))  Birilerinede tutunmama gerek yok... ;))  Öyle zor zamanlar yaşadım hatta yaşattım ki kendime, vazgeçtim bundan artık... Yazmam mı gerekiyor, keyifle yazarım o zaman... Konuşmam, ben de buradayım mı demeliyim, tabıı kı zorunluluktan degıl, keyıfle, eğlenerek yaparım bende... ;))

 

Yaşasın 'yazı'... ;))

 

Bu söz üzerine de Sümerler i anmadan olmaz öyle değilmi!!!!   Bu aralar aklım hep onlarda da... ;))

 

 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !